Електроенцефалограма

Запишіться на обстеження або консультацію у нашу клініку в Хме

Телефонна консультація безкоштовна


 

Електроенцефалограма головного мозку в Хмельницькому


Електроенцефалограма головного мозку – це точний метод дослідження функціонального стану речовини головного мозку. Перевагою даного методу є його безпечність та безболісність. Для запису електроенцефалографії (ЕЕГ) не потрібно попередньої підготовки. Мене звати Інна Білань, я лікар невролог з 16-річним стажем роботи. На даний час працюю у медичному центрі «Невролог + » (м. Хмельницький) куди запрошую Вас на обстеження. Ось коротка інформація про те що показує енцефалограма, і як використати ці дані.
З Вами працюватиме:

БІЛАНЬ ІННА ЄВГЕНІВНА

Як проводиться обстеження?

Головний мозок складається з величезної кількості нейронів, кожен з яких є генератором власного електричного імпульсу. Всі сигнали мають бути узгодженими в межах невеликої ділянки мозку. Сила та амплітуда цих мікротоків не стабільні та змінюються. Зареєструвати дану біоелектричну активність мозку можна с допомогою спеціальних металевих електродів, що накладаються на непошкоджену шкіру голови. Вони фіксують коливання біопотенціалів мозку, підсилюють їх і показують на екрані монітора в вигляді хвиль. Отримане зображення є графічним показом роботи мозку в режимі реального часу. Пацієнту на голову одягають спеціальну шапочку с електродами, він сідає в зручне крісло. Для електроенцефалограми мозку використовують різні проби:
 • з яскравим світлом (фотостимуляція);
 • з монотонним звуком;
 • з гіпервентиляцією (глибоке дихання);
 • з голосним звуком (аудіостимуляція).
Тривалість процедури до 30 хвилин.

Лікар енцефалограма у Хмельницькому
18
____________
РОКІВ ЗАЙМАЮСЬ НЕВРОЛОГІЄЮ
3500
____________
ЗАДОВОЛЕНИХ ПАЦІЄНТІВ КОЖЕН РІК
26
____________
ПРОЙДЕНИХ КУРСІВ ДОДАТКОВО
8
____________
СЕМЕСТРІВ НАВЧАННЯ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
Чому варто пройти процедуру саме у нас?

Ціни нижчі від ринкових на 15 %

Тримаємо ціни нижче ринкових, бо неврологія - наша основна спеціалізація.

Результат обстеження в цей же день (за 30 хв.)

Не потрібно їхати ще раз за результатами обстеження, адже скажемо їх вже за 30 хвилин.

Повний комплекс обстеження

У нас ви пройдете повне неврологічне обстеження, отримаєте результати та направлення на лікування. І все це за один день.

Ми завжди слідкуємо за якістю

Прилади для обстеження регулярно проходять сертифікацію, а лікарі постійно навчаються.

Ціна енцефалограми в Хмельницькому

Для розуміння подальших кроків лікування обов’язково потрібна енцефалограма, ціна якої у Хмельницькому 400 гривень для дорослих, та дітей від 6 років. Консультація 450 гривень.
Покази для призначення ЕЕГ:

 • розлади сну;
 • судомні напади;
 • черепно-мозкові травми;
 • втрата свідомості;
 • істерія;
 • патологія судин голови й шиї (виявлена по УЗД);
 • запальні захворювання нервової системи та їх наслідки;
 • ВСД; панічні атаки, діенцефальні кризи, соматоформа дисфункція;
 • цереброваскулярні захворювання;
 • часті головні болі; запаморочення;
 • після нейрохірургічної операції;
 • при будь-яких допологових та внутрішньо пологових пошкодженнях головного мозку;
 • порушення розвитку та поведінки в дітей;
 • об’ємні утвори головного мозку.
Відгуки
Надзвичайно сильно вдячна Інні Євгенівній за професіоналізм та хороші людські якості. Вчасно пройшла обстеження та уникнула ускладнень. Раджу!
Хороший спеціаліст який знає свою справу! Проходила мікрополяризацію (10 сеансів). Результатом задоволена!
Діагностика пройшла швидко і безболісно. Отримав консультацію, а також поради, до якого лікаря краще звернутись. Рекомендую пані Інну!
Абревіатура ЕЕГ розшифровується як електроенцефалограма, вона дозволяє контролювати результати лікування в пацієнтів, які отримують те чи інше медикаментозне або фізіотерапевтичне лікування. Можливе проведення обстеження пацієнтів будь-якого віку.

Підготовка до обстеження

Узгодити з лікарем чи варто скасовувати планове прийняття препаратів. За 12 годин до проведення обстеження не вживати продукти, що містять кофеїн або енергетики (кава, шоколад, чай, кола, енергетичні напої). Перед обстеження помити голову і не наносити на шкіру засобів для укладки (пінки, гелю, лаків тощо). Енцефалограма дитині не має протипоказань і дозволена лікарями неврологами. ЕЕГ проводиться в спокійному стані, не нервувати та переживати.

Застереження для проведення процедури

Їх практично немає. Енцефалограма мозку, це безпечна та точна процедура. Єдине, що може обмежувати проведення, це наявність на голові широких травм, післяопераційних швів, інфекційного ураження шкіри голови. Можна робити дітям і вагітним жінкам.
Зважаючи на те, що ЕЕГ є однією з найбільш популярних методик діагностики неврологічних захворювань, є деякі цікаві факти, які можуть бути цікаві для пацієнтів:

Історія розвитку ЕЕГ

ЕЕГ було винайдено у 1929 році греком і нобелівським лауреатом Германом Херінгом. Спочатку ця методика використовувалась тільки для досліджень надмозкової діяльності, але згодом стала популярною у медичній практиці для діагностики різних неврологічних захворювань.

Вікові обмеження для проведення ЕЕГ

Враховуючи те, що проведення ЕЕГ вимагає спокійного стану та відсутності рухів пацієнта, ця процедура може бути складною для маленьких дітей або пацієнтів з важкими порушеннями координації. Однак, завдяки сучасним технологіям і обладнанню, ЕЕГ може бути проведено у пацієнтів будь-якого віку.

Користь від проведення ЕЕГ

ЕЕГ є важливим інструментом для діагностики різних неврологічних захворювань, таких як епілепсія, мігрень, тривожні розлади, деменція та інші. Використання ЕЕГ дозволяє лікареві неврологу отримати об'єктивну інформацію про стан мозку та визначити причину різних симптомів.

Підготовка до проведення ЕЕГ

Перед проведенням ЕЕГ, пацієнт повинен виконати деякі прості інструкції, такі як відмовитися від вживання напоїв з кавою, чаєм або іншими стимулюючими речовинами перед процедурою, відмовитися від прийому лікарських засобів або нагодувати маленьку дитину перед проведенням ЕЕГ. Також, пацієнт повинен добре виспатися та не перенавантажувати свій мозок перед проведенням процедури.

ЕЕГ у поєднанні з іншими методиками

У неврології, ЕЕГ часто використовують у поєднанні з іншими методиками дослідження, такими як магнітно-резонансна томографія (МРТ) або комп'ютерна томографія (КТ), щоб отримати більш повну картину стану мозку та визначити точну причину симптомів.

Безпечність проведення ЕЕГ

ЕЕГ є безпечною процедурою, яка не вимагає введення будь-яких лікарських засобів або наркозу. Це неінвазивний інструмент дослідження, який не має небажаних побічних ефектів та не викликає болісних відчуттів у пацієнта.

Усі ці факти демонструють важливість та широкий спектр застосування ЕЕГ у неврології, який дозволяє лікарям отримати цінну інформацію про стан мозку та визначити причину різних неврологічних захворювань. Реєстрація на прийом у нашу лікарню відбувається всі дні на протязі тижня, окрім неділі в робочий час. Для запису на консультацію просто зателефонуйте.
Контактна інформація

Наш офіс

Телефон +38 (098) 5184020
Адрес Білань І.Є.м. Хмельницькийвулиця Шевченко 55, 2 поверх (Веснянка)24
E-mail [email protected]
Телефон +380977826860