Інна Білань

Прийом на електронейроміографію у Хмельницькому

Електронейроміографія м’язів та нервів у Хмельницькому

Електронейроміографія — це сучасне актуальне дослідження нервів та м’язів. Дозволяє не тільки вказати факт пошкодження нерву (нервів), але і точно сказати ступінь та локалізацію пошкодження, що важливо як для оперативного так і консервативного лікування. Це ж стосується і м’язів, можна бачити активність перебігу захворювання. У Хмельницькому лікарі дану послугу розділяють на два види — нейроміографія м’язів та нейроміографія нервів.

Нейроміографія має кілька методик:

 • Поверхнева сумарна ЕНМГ – накладається поверхневий електрод для реєстрування функції м’язів;
 • Стимуляційна – застосується для перевірки та діагностики стану нерву;
 • Ритмічна стимуляція – перевірка та діагностика на наявність хвороб нерво-мязевої передачі (міастенії);
 • ЕМГ голкова – в середину м’яза вводиться тоненький електрод у вигляді голки та реєструється стан м’язу в спокої, при легкому та при критичному напруженні. Електронейроміографія нервів застосовується для визначення як хвороб м’язів, так і стану функції нерву (наприклад при пошкодженні).

Коли треба зробити обстеження?

 1. Слабкість за затерпання в руках чи ногах
 2. Немотивована загальна слабкість.
 3. Безпричинне схуднення руки чи ноги.
 4. Відчуття повзання мурашок, відчуття посмикування м’язів.
 5. Біль в стопах, кистях.

Ціна електронейроміографії у Хмельницькому

Електронейроміографія у Хмельницькому

Часто лікарі для отримання повної інформації пропонують пройти дослідження, одним з найпоширеніших видів є електронейроміографія ціна на яку починається від 250 гривень. У нас мінімальна вартість від 300 гривень.

Також вартість залежить від типу процедури:

 • Ціна електронейроміографії обличчя 300 грн;
 • Ціна електронейроміографії кінцівок 400 грн;
 • Загальна нейроміографія 500 грн;
 • Голчаста 600 грн + голка.

Звичайно можна зекономити, але варто розуміти на скільки лікар що приймає, є професіоналом. Лікар невролог Інна Білань працює у медичному центрі “Медарт”, її досвід практичний досвід налічує 16 років, а обладнання лише високої якості.

Коли в лікаря є підозра на :

 • Травмування нервів, тунельні синдроми ураження лицевого нерва, (до прикладу, синдром карпального каналу);
 • Полінейропатію, зокрема її діабетичний підвид, (коли при цукровому діабеті уражаються нерви), при надмірному вживанні алкоголю (відома багатьом алкогольна невропатія), внаслідок генетичних порушень (до прикладу, полінейропатія Шарко-Марі) та інших поширених сьогодні патологіях;
 • Порушення передачі нервово-м’язових імпульсів (міастенія);
 • Остеохондроз, чи точніше його неврологічні прояви (якщо у лікаря виникла підозра на радикулопатію, або «радикуліт» чи інше);
 • Ураження спинного мозку, а точніше його передніх рогів (наприклад, боковий аміотрофічний склероз (БАС), спінальна аміотрофія);
 • Ураження м’язів, як спадкового характеру так і набуте (міодистрофії, міотонії у першому випадку, та поліміозит у другому).

Обстеження триває від 30 хвилин до 1.5 години. Точна тривалість обстеження залежить від кількості роботи.

Як готуватись?

За день до електронейроміографії лікар зазвичай радить не приймати препарати прозеринового ряду та міорелаксанти (які саме – Вам про це скаже лікуючий лікар). Попередити про приймання препаратів які розріджують кров (типу варфарину). В день обстеження не пити каву, міцний чай та енергетики. Попередити про кардіостимулятор. Не можна робити вагітним жінках в останніх два місяці вагітності.

Невролог у Хмельницькому

 

Також суміжними дослідженнями, які можуть зібрати повну картину, виступають МРТ чи Ультрадіагностика, проте все залежить від цілей лікаря та окремо взятої ситуації.

Також пропонуємо інші види послуг, котрі надає невролог у Хмельницькому: