Фізична реабілітація в Хмельницькому

В нашій команді: лікар фізично-реабілітаційної медицини, інструктор лікувальної фізкультури, психолог та масажист.

Телефонна консультація безкоштовна


 

Лікар фізично-реабілітаційної медицини

Реабілітація є надзвичайно важливою ланкою одужання та відновлення до звичайного ритму життя. Часто саме адекватна реабілітація дає найбільший результат. Не чарівна пілюлька, а віра у свої сили, наполегливість як пацієнта, так і лікаря-реабілітолога, дає дійсно прекрасні результати.
Людський організм, як все живе, має величезні можливості для відновлення себе. При правильному харчуванні, правильному питному режимі та правильно підібраному комплексі фізичних вправ ми бачимо гарний результат та основне завдання фізичної реабілітації.
БІЛАНЬ ІННА ЄВГЕНІВНА
В нашому медичному центрі працюють кваліфіковані спеціалісти: лікар фізично-реабілітаційної медицини, інструктор лікувальної фізкультури, психолог та масажист. Фанати свої справи, люди дійсно віддані своїй професії. Ми використовуємо передові методи фізичної реабілітації.
Лікар ФРМ встановлює мету, якої варто досягти, враховуючи стан пацієнта, як фізичний, так і психологічний. Для діагностики використовує медичний, неврологічний та ортопедичний огляд.
Гарне знання анатомії та фізіології, взаємозв'язок всіх процесів в організмі є основою фізичної реабілітації та забезпечує ефективність цієї роботи.
лікар з фізичної реабілітації
18
____________
РОКІВ ЗАЙМАЮСЬ НЕВРОЛОГІЄЮ
3500
____________
ЗАДОВОЛЕНИХ ПАЦІЄНТІВ КОЖЕН РІК
26
____________
ПРОЙДЕНИХ КУРСІВ ДОДАТКОВО
8
____________
СЕМЕСТРІВ НАВЧАННЯ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
Чому варто пройти процедуру саме у нас?

Ціни нижчі від ринкових на 15 %

Тримаємо ціни нижче ринкових, бо неврологія - наша основна спеціалізація.

Результат обстеження в цей же день (за 30 хв.)

Не потрібно їхати ще раз за результатами обстеження, адже скажемо їх вже за 30 хвилин.

Повний комплекс обстеження

У нас ви пройдете повне неврологічне обстеження, отримаєте результати та направлення на лікування. І все це за один день.

Ми завжди слідкуємо за якістю

Прилади для обстеження регулярно проходять сертифікацію, а лікарі постійно навчаються.

Ціна фізичної реабілітації

До програми фіз реабілітації відноситься масаж і лікувальна фізкультура. Вартість реабілітації залежить від обраної форми. Наприклад заняття з інструктором лікувальної фізкультури 250 гривень. Ціна масажу комірцевої ділянки 180 гривень, спини 250 гривень. Вартість загального масажу 400 гривень.

Кому варто звертатись на консультацію до лікаря ФРМ для реабілітації:
  1. 1. Пацієнти після травм та оперативних втручань.
  2. 2. Пацієнти з хворобами опорно-рухового апарату.
  3. 3. Фізична реабілітація при ДЦП.
  4. 4. Порушення постави (сколіози), патологія стопи в дітей та дорослих.
  5. 5. Біль в спині, суглобах, обмеження рухомості хребта.
  6. 6. Пацієнти, що перенесли інсульт та оперативні втручання на головному та спинному мозку.
  7. 7. Порушення фізичного розвитку.
  8. 8. Розсіяний склероз.
Відгуки
Надзвичайно сильно вдячна Інні Євгенівній за професіоналізм та хороші людські якості. Вчасно пройшла обстеження та уникнула ускладнень. Раджу!
Хороший спеціаліст який знає свою справу! Проходила мікрополяризацію (10 сеансів). Результатом задоволена!
Діагностика пройшла швидко і безболісно. Отримав консультацію, а також поради, до якого лікаря краще звернутись. Рекомендую пані Інну!
Наша команда допоможе зменшити біль при остеохондрозі, остеоартрозі та багатьох інших хворобах, виправити поставу, відкоригувати ходу при РС, хворобах опорно-рухового апарату, відновити функції втрачені при інсультах вже з раннього післяінсультного періоду, зменшити вагу (якщо її забагато), зробити ваше життя кращим та привести до повного відновлення організму!

Зв'язок між фізичною реабілітацією та неврологічними захворюваннями

Фізична реабілітація є важливим елементом лікування неврологічних захворювань, оскільки вона допомагає покращити фізичний стан пацієнта та зменшити симптоми хвороби. До неврологічних захворювань, для яких фізична реабілітація є особливо важливою, належать м'язова дистрофія, інсульт, травматична головна та спинна мозкова крововиливи, спастичність, епілепсія та багато інших.

Види фізичної реабілітації

Терапія рухомого апарату (ТРА)

ТРА є важливим елементом фізичної реабілітації для пацієнтів з неврологічними захворюваннями. Вона включає у себе різноманітні вправи, спрямовані на покращення мобільності, координації та зниження болю.

Масаж

Масаж є ефективним методом фізичної реабілітації, оскільки він сприяє розслабленню м'язів, покращує кровообіг та знижує біль.

Фізіотерапія

Фізіотерапія є ефективним методом фізичної реабілітації, оскільки вона включає у себе використання фізичних методів (електростимуляція, УЗД, лазеротерапія тощо) для зменшення болю, покращення кровообігу та покращення рухомості.

Кінезіотерапія

Кінезіотерапія є методом фізичної реабілітації, який включає в себе вправи з метою покращення рухомості та функціональних можливостей організму. Вона здійснюється за допомогою комп'ютерних систем та інших спеціальних пристроїв, що дозволяють підтримувати певний рівень навантаження на м'язи та опорно-рухову систему.
Контактна інформація

Наш офіс

Phone +38 (098) 5184020
Address Білань І.Є.вулиця Шевченко 55, 2 поверх (Веснянка)24м. Хмельницький
Email nevrologinna@gmail.com
Phone +380977826860