Інна Білань

ІННА БІЛАНЬ

Лікар-невролог

Про себе

Білань Інна Євгенівна. Невролог. Працюю неврологом з 2003 року. Володію методиками ультразвукового дослідження судин головного мозку і шиї методом доплерографії, елекроецефалографії, елекронейроміографії, транкраніальної та трансвертебральної мікрополяризації.

Послуги

УЗД судин, головного мозку і шиї

Безболісний доступний як дорослим так і діткам метод дослідження судин ГМ і шиї шляхом вимірювання швидкості кровотоку. Діагностичну вартість обстеження важко переоцінити.

ЕЕГ

Достовірний метод дослідження функціонального стану речовини головного мозку.. Перевагою даного методу є його безпечність та безболісність. Для запису электроенцефалографії (ЕЕГ) не потрібно попередньої підготовки.

ЕНМГ

Сучасне актуальне дослідження нервів та м’язів. Дозволяє не тільки вказати факт пошкодження нерву (нервів) , але і точно сказати ступінь та локалізацію пошкодження, що важливо як для оперативного так і для консервативного лікування.

Мікрополяризація

Методика лікування головного та спинного мозку шляхом стимуляції його слабким постійним током (до 1мА), за рахунок чого відбуваються зміни функціональної активності різних ділянок мозку.

Консультація невролога

Надання інформації лікарем неврологом професійно та швидко

Переваги

Адекватні ціни

Результат обстеження в цей же день

Досвід та практика

Контакти

 м. Хмельницький, вул. Подільська, 171/1, медичний центр Медарт. 

0673820388

0977826860

[leaflet-map zoom="16"] [leaflet-marker]