Транскраніальна доплерографія

в Хмельницькому
Запишіться на узд судин голови та шиї або консультацію в нашу клініку

Телефонна консультація безкоштовна


 

Про транскраніальну доплерографію (TCD)

Внутрішньочерепна нервово-судинна діагностика також відома як дослідження транскраніальної доплерографії (TCD). TCD - це неінвазивна, безболісна ультразвукова методика, яка використовує високочастотні звукові хвилі для вимірювання швидкості та напрямку кровотоку всередині судин. Тест вивчає і записує швидкість кровотоку в артеріях, відомих як Коло Уілліса, які розташовані в основі мозку, щоб полегшити діагностику широкого спектра станів, що впливають на мозок, наступним чином:
  • Субарахноїдальний крововилив (SAH);
  • Тимчасова ішемічна атака (TIA);
  • Серповидноклітинна анемія;
  • Емболія;
  • Цереброваскулярне загострення (CVA);
  • Церебральна циркуляторна закупорка.
Попри те, що більшість різних форм ультрасонографії змушують досліджувати стан тканинн, TCD видає чутні звуки, які можна почути, записати та дослідити.
Якщо Ви знаходитесь у Хмельницькому, то пропонуємо записатися на перевірку. Ціна транскраніальної доплерографії 450 гривень, вартість не висока, тому не варто зволікати.
З Вами працюватиме:

БІЛАНЬ ІННА ЄВГЕНІВНА

Перед процедурою

Перед процедурою узд судин голови та шиї в Хмельницьк в день обстеження не варто пити каву, судино-активні препарати, алкоголь. Прийом препаратів для лікування хронічних хвороб, які пацієнт приймає постійно (наприклад лікування цукрового діабету, гіпертонічної хвороби) переривати не варто.
лікар з транскраніальної доплерографії
18
____________
РОКІВ ЗАЙМАЮСЬ НЕВРОЛОГІЄЮ
3500
____________
ЗАДОВОЛЕНИХ ПАЦІЄНТІВ КОЖЕН РІК
26
____________
ПРОЙДЕНИХ КУРСІВ ДОДАТКОВО
8
____________
СЕМЕСТРІВ НАВЧАННЯ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
Чому варто пройти процедуру саме у нас?

Ціни нижчі від ринкових на 15 %

Тримаємо ціни нижче ринкових, бо неврологія - наша основна спеціалізація.

Результат обстеження в цей же день (за 30 хв.)

Не потрібно їхати ще раз за результатами обстеження, адже скажемо їх вже за 30 хвилин.

Повний комплекс обстеження

У нас ви пройдете повне неврологічне обстеження, отримаєте результати та направлення на лікування. І все це за один день.

Ми завжди слідкуємо за якістю

Прилади для обстеження регулярно проходять сертифікацію, а лікарі постійно навчаються.
Один або кілька перетворювачів будуть розміщені безпосередньо на шкірі пацієнта, при цьому невелика кількість гелю полегшить УЗД дуплексне сканування судин . Лікар нанесе гель і перетворювач на скроні пацієнта та доплер, основу черепа на задній частині шиї або на закриті повіки. Гель можна легко змити після тесту.
Лікар змінить положення перетворювача доплера, щоб направити ультразвукові хвилі до кровоносних судин. Під час узд судин голови та шиї, пацієнт зможе почути шум крові, що стікає по артеріях від УЗД. TCD може зайняти від 30 хвилин до 1 години.
Відгуки
Надзвичайно сильно вдячна Інні Євгенівній за професіоналізм та хороші людські якості. Вчасно пройшла обстеження та уникнула ускладнень. Раджу!
Хороший спеціаліст який знає свою справу! Проходила мікрополяризацію (10 сеансів). Результатом задоволена!
Діагностика пройшла швидко і безболісно. Отримав консультацію, а також поради, до якого лікаря краще звернутись. Рекомендую пані Інну!
Ось деякі цікаві факти про транскраниальну доплерографію (ТКДГ) і її застосування в неврології:

Що таке ТКДГ?

Транскраниальна доплерографія (ТКДГ) або дуплексне сканування судин Хмельницький є неінвазивним методом вимірювання швидкості кровотоку у мозкових судинах за допомогою ультразвукових хвиль. Цей метод дозволяє оцінити ступінь препарування кровоносних судин, а також діагностувати різні порушення мозкового кровообігу.

Які переваги має узд судин голови та шиї Хмельницький?

ТКДГ має декілька переваг у порівнянні з іншими методами діагностики мозкового кровообігу, такими як комп'ютерна томографія (КТ) або магнітно-резонансна томографія (МРТ, КТ):
  1. Неінвазивність: ТКДГ не потребує введення контрастної речовини і не пов'язана з ризиком алергічної реакції або інших ускладнень.
  2. Доступність: цей метод досить доступний і може бути проведений в будь-якому медичному закладі з необхідним обладнанням.
  3. Динамічність: ТКДГ дозволяє оцінювати кровотік в режимі реального часу, що дозволяє лікареві бачити динаміку змін в кровообігу при лікуванні та реабілітації пацієнта.

Як використовується ТКДГ в неврології?

Контроль за ефективністю лікування: ТКДГ дозволяє відслідковувати динаміку кровотоку в мозкових судинах при лікуванні патологій кровообігу. Це допомагає лікареві оцінити ефективність лікування та змінити його в разі необхідності.

Підсумок

Транскраниальна доплерографія є потужним інструментом в діагностиці та лікуванні різних захворювань, пов'язаних з мозковим кровообігом. Її неінвазивність, доступність та динамічність роблять її одним з найбільш ефективних методів дослідження мозкових судин. Неврологи використовують ТКДГ для діагностики ішемічного інсульту, ТІА, аневризм та інших патологій кровообігу мозку, а також для контролю за ефективністю лікування. Пропонуємо записатися на консультацію та прийом, щоб отримати допомогу від кращого невропатолога Хмельницької області.
Контактна інформація

Наш офіс

Телефон +38 (098) 5184020
Адрес Білань І.Є.м. Хмельницькийвулиця Шевченко 55, 2 поверх (Веснянка)24
E-mail [email protected]
Телефон +380977826860