Інна Білань

Узд судин у Хмельницькому

УЗД судин головного мозку і шиї

Доплерографія — це безболісний доступний як дорослим так і діткам метод дослідження шляхом вимірювання швидкості кровотоку.

Вітаю на сайті професійного лікаря невролога. Мене звати Інна Білань, надаю послуги доплерографії судин голови та шиї у місті Хмельницький. Діагностичну вартість обстеження важко переоцінити. Серед спеціалістів дану методику називають транскраніальна доплерографія або ультразвукова доплерографія (УЗД).

Метод доплерографії

Варто робити при:

  • головних болях;

    Узд судин головного мозку
  • запаморочення, в т.ч. викликаному поворотами голови;
  • шумі в голові;
  • вегетативній дисфункції;
  • вираженому шийному остеохондрозі;
  • стані після втрати свідомості;
  • порушенні мови;
  • порушення зору.

мігрені або мігреноподібних болях, а також при цукровому діабеті, ішемічній хворобі серця (Доплерографія серця), гіпертонічній хворобі, підвищеному холестерині, усім після 45 років.

Ціна доплерографії

У Хмельницькому поширена доплерографія судин голови та шиї, ціна на яку досить лояльна. В середньому дана діагностика коштує 200 гривень, проте перед записом обов’язково уточніть вартість. Також деяких пацієнтів цікавить більша вузький запит: доплерографія судин головного мозку, ціна на який не змінюється (200 грн).

Як готуватись до обстеження?

Узд судин методом доплерографії у дітей

Як такої спеціальної підготовки немає. Однак є певні побажання: ввечері не вживати алкоголь, зранку та перед обстеженням не палити, якщо Ви сприймаєте якість препарати постійно (від тиску і т.д) – про це варто сказати лікарю. Доплерографія судин шиї, як і доплерографія судин голови, хоча і не вимагає особливої підготовки, проте це обстеження, котре потребує точності, тому варто виключити усі фактори, котрі можуть повпливати на кінцевий результат. В день обстеження не варто приймати будь-які препарати, що впливають на стан судин (ноотропи, судинорозширювальні й т.д.).

Невролог у Хмельницькому

Прочитати детальніше, що таке доплерографія судин можна в нашому блозі, або на спеціалізованих ресурсах. Також пропонуємо інші види послуг, котрі надає невролог у Хмельницьку: