Логопед та дефектолог Хмельницький

Телефонна консультація безкоштовна


 
Мова надзвичайно важливий інструмент комунікації. Як легко нам, дорослим, просто розмовляти. Як наполегливо маленькі дітки опановують дане уміння!
І коли дитина розвивається по віку, в три місяці гудить, в рік говорить до десяти слів на «своїй» мові, до двох років говорить речення, розказує віршики, співає маленькі пісеньки, то щастю батьків немає меж. Ваше маленьке щастя може легко донести вам, що хоче, що подобається, а що ні.
 А коли не так? Батьки починають бити тривогу, і, признаюсь, чим раніше почати займатись дитиною, тим кращий результат ми отримуємо. Причин для порушення мовленнєвого розвитку є маса. І наслідки важких пологів, і наслідки перенесених нейроінфекцій, під час вагітності в т.ч., і аутизм, і розлади аутичного спектра, наслідки травм голови, побічні дії ліків. Для більш точної діагностики запрошуємо відвідати клініку, для отримання якісної консультації від фахівця, лікаря з 16-річним стажем.

Логопед чи дефектолог? До кого варто звертатись.

В нашому медичному центрі «Невролог +» надають допомогу психолог, дитячий логопед дефектолог у Хмельницьку. В чому ж різниця? Коли, до кого, на якому етапі краще звертатися? Прийдіть на прийом або запишіться на консультацію та отримайте попередню консультацію чи діагностику, або зателефонуйте нам.
Логопед займається дітьми з порушенням мови з 3-х років, займається зі звичайними дітьми, без затримки розумового розвитку та порушеннями роботи центральної нервової системи. Він працює над правильною вимовою, над постановкою звуків та складів.
Логопед дефектолог займається з особливими дітьми, які мають знижений слух або захворювання центральної нервової системи, з порушенням інтелектуального розвитку. Він працює, перш за все, над мисленням дитини, над її способами пізнання світу, а точніше над увагою та сприйняттям мови. На відміну від логопеда, він не виправляє дефекти вимови, а лише допомагає малюку висловлювати свої думки. Тобто насправді дефектологи не ставлять мову, а тільки борються з проблемами, викликаними розумовими порушеннями.
Логопед дефектолог
18
____________
РОКІВ ЗАЙМАЮСЬ НЕВРОЛОГІЄЮ
3500
____________
ЗАДОВОЛЕНИХ ПАЦІЄНТІВ КОЖЕН РІК
26
____________
ПРОЙДЕНИХ КУРСІВ ДОДАТКОВО
8
____________
СЕМЕСТРІВ НАВЧАННЯ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
Чому варто пройти процедуру саме у нас?

Ціни нижчі від ринкових на 15 %

Тримаємо ціни нижче ринкових, бо неврологія - наша основна спеціалізація.

Результат обстеження в цей же день (за 30 хв.)

Не потрібно їхати ще раз за результатами обстеження, адже скажемо їх вже за 30 хвилин.

Повний комплекс обстеження

У нас ви пройдете повне неврологічне обстеження, отримаєте результати та направлення на лікування. І все це за один день.

Ми завжди слідкуємо за якістю

Прилади для обстеження регулярно проходять сертифікацію, а лікарі постійно навчаються.
Відповідно, до даних фахівців варто звертатись при наступних проблемах:
 • · Загальний недорозвиток мови;
 • · затримка мовного розвитку;
 • · фонетико-фонематичний недорозвиток;
 • · аутизм та розлади аутичного спектра;
 • · синдром дефіциту уваги та гіперактивність;
 • · дислалія;
 • · заїкання;
 • · дизартрія;
 • · дисграфія;
 • · дислексія;
 • · алалія;
 • · афазія та інше.
Відгуки
Надзвичайно сильно вдячна Інні Євгенівній за професіоналізм та хороші людські якості. Вчасно пройшла обстеження та уникнула ускладнень. Раджу!
Хороший спеціаліст який знає свою справу! Проходила мікрополяризацію (10 сеансів). Результатом задоволена!
Діагностика пройшла швидко і безболісно. Отримав консультацію, а також поради, до якого лікаря краще звернутись. Рекомендую пані Інну!

 Ціна консультації логопеда у Хмельницьку

В команді клініки працює логопед для дітей та дорослих. Вартість логопеда 250 гривень. Ціна прийому дефектолога також 250 гривень. Перед початком процедур можна провести консультацію логопеда для батьків. Спеціаліст попередньо підбере вправи, та більш підготовлено приступить до роботи з пацієнтом. 

Зв'язок між рівнем холестерину та ризиком розвитку нейродегенеративних захворювань

Одним із важливих аспектів профілактики нейродегенеративних захворювань є підтримання здорового рівня холестерину в крові. Дослідження показали, що високий рівень холестерину може збільшувати ризик розвитку таких захворювань, як деменція, альцгеймерівська хвороба, паркінсонізм та інші.
Як лікар невролог, я рекомендую пацієнтам періодично проводити аналіз крові на рівень холестерину та споживати здорові продукти, що допоможуть підтримувати цей рівень на нормальному рівні. Деякі з найкращих продуктів для зниження рівня холестерину включають:
 • Овочі зеленого кольору, такі як шпинат, броколі та капуста;
 • Цитрусові фрукти, такі як апельсини та грейпфрути;
 • Цільні злаки, такі як овес, ячмінь та квасоля;
 • Риба, багата на Омега-3 жирні кислоти, такі як лосось та сардина;
 • Часник та цибуля;
 • Діагностика та лікування венозної тромбоемболії в неврології.
Контактна інформація

Наш офіс

Phone +38 (098) 5184020
Address Білань І.Є.вулиця Шевченко 55, 2 поверх (Веснянка)24м. Хмельницький
Email [email protected]
Phone +380977826860