Психолог в Хмельницькому
 • Консультація дитячого психолога;
 • Корекційний дитячий психолог;
 • Психолог для дорослих;
 • Сімейний психолог.

Ми Вам зателефонуємо

Телефонна консультація безкоштовна

 
Останнім часом психологія  викликає  жвавий інтерес. Тому що це цікаво, тому що це ефективно, тому що це дійсно дає результат. Однак часто, навіть при наявності маси проблем, невирішених внутрішніх питань і негараздів, люди не поспішають звертатись до психолога. Чому?
    Багатьох стримують невірні уявлення про психологію і психологів в цілому. Інші уявляють психологів людьми для розмови, яка нічого не змінить. Ще певна когорта плутає психологію і психіатрію.
  Тому ми, команда медичного центру «Невролог +», розвінчаємо міфи про все вищезгадане. І переконаємо звернутись до грамотного фахівця. Ми пропонуємо консультацію психолога в Хмельницькому: консультацію дитячого психолога та дорослого.
Психолог – то спеціаліст, з допомогою якого змінюєтесь ви й шляхом зміни вашого світогляду змінюється ваше життя.
   Психологи працюють зі здоровими людьми. Акцентуємо – не з пацієнтами з психічними відхиленнями, а саме зі здоровими людьми. Людьми, в житті яких на даному етапі життя щось пішло не так:
 • · в стосунках з близькими, батьками, дітьми, друзями, у роботі, в соціумі та інших ситуаціях;
 • · при втраті близьких;
 • · при тривозі, апатії, депресії, панічних атаках, психосоматичних проявах;
 • · робота з підлітками;
 • · при проблемі вибору.
Звернутися за допомогою до психолога – не соромно. Навіть навпаки - до психолога скоріше звернеться людина досить сильна, яка може визнавати свої помилки та враховувати їх в майбутньому.
Описание изображения
18
____________
РОКІВ ЗАЙМАЮСЬ НЕВРОЛОГІЄЮ
3500
____________
ЗАДОВОЛЕНИХ ПАЦІЄНТІВ КОЖЕН РІК
26
____________
ПРОЙДЕНИХ КУРСІВ ДОДАТКОВО
8
____________
СЕМЕСТРІВ НАВЧАННЯ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
Чому варто пройти процедуру саме у нас?

Ціни нижчі від ринкових на 15 %

Тримаємо ціни нижче ринкових, бо неврологія - наша основна спеціалізація.

Результат обстеження в цей же день (за 30 хв.)

Не потрібно їхати ще раз за результатами обстеження, адже скажемо їх вже за 30 хвилин.

Повний комплекс обстеження

У нас ви пройдете повне неврологічне обстеження, отримаєте результати та направлення на лікування. І все це за один день.

Ми завжди слідкуємо за якістю

Прилади для обстеження регулярно проходять сертифікацію, а лікарі постійно навчаються.

То коли ж тоді записатись на прийом до психолога?

 1. Якщо ви хоча б задумались над тим йти чи не йти. Йти! Навіть якщо не знаєте про що говорити. Досвідчений лікар психолог буде вести бесіду, про різні  сфери життя, це допоможе дуже швидко зрозуміти, над чим хотіли б попрацювати та що насправді вас тривожить.
 2. Ви почуваєте себе сумним та тривожним. І як змінити то не знаєте. Просто інколи цьому треба вчитися. На щастя, психолог – саме та людина, яка допоможе вам змінити себе.
 3. У вас тривалий час поганий настрій, нічого не хочеться робити, все падати з рук. Або в голові постійно крутяться негативні думки про себе, інших людей та світ в цілому. Ви за все постійно хвилюєтеся, багато чого боїтеся та намагаєтеся контролювати всі сфери свого життя. Підвищена тривожність – це не риса характеру, а стан, що коригується за допомогою психотерапії. Саме психолог навчить вас як того позбутись.
 4. Ви почуваєтеся розгублено та пасивно. Не розумієте, чим хочете займатися, ким працювати, що взагалі робити. І всі все вирішують за вас.
 5. Ви маєте труднощі у стосунках – з чоловіком чи дружиною, батьками, дітьми, друзями, колегами. Ви пережили психотравмувальну подію. Психолог допоможе пережити втрату, впоратися з тяжким досвідом та знайти сили жити далі. Для нашої психіки час від психотравмувальної ситуації грає не нашу користь.
 6. Ви не впевнені  в собі.
 7. Вас усе дратує. Роздратування, виснаження та апатія. І відпочинок не дає відновлення.
Відгуки
Надзвичайно сильно вдячна Інні Євгенівній за професіоналізм та хороші людські якості. Вчасно пройшла обстеження та уникнула ускладнень. Раджу!
Хороший спеціаліст який знає свою справу! Проходила мікрополяризацію (10 сеансів). Результатом задоволена!
Діагностика пройшла швидко і безболісно. Отримав консультацію, а також поради, до якого лікаря краще звернутись. Рекомендую пані Інну!

Ціна консультації психолога

Вартість консультації психолога в Хмельницькому залежить від обраного типу консультації:
 • · Заняття з корекційним дитячим психологом 250 гривень.
 • · Вартість дитячого психолога від 6 років 350 гривень;
 • · Вартість дорослого психолога 600 гривень;
 • · Сімейна консультація 700 грн.
До нас звертаються дорослі, підлітки, сімейні пари, які вирішили жити більш комфортно, щасливо й успішно. Ціна послуг психолога значно дешевше лікування набутих семафорних змін та хвороб, які мають суто психосоматичну причину. Заняття з психологом – то насправді робота, то не чарівна таблетка, але часто є більш дієвими. Все в голові! Саме наш фахівець допоможе в тому розібратись.
Контактна інформація

Наш офіс

Телефон +38 (098) 5184020
Адрес Білань І.Є.м. Хмельницькийвулиця Шевченко 55, 2 поверх (Веснянка)24
E-mail nevrologinna@gmail.com
Телефон +380977826860